LIFESTYLE Styl życia

NAJLEPSZE PRZEPISY, CZYLI „WŁOSKA KUCHNIA JAK U BABCI” NA KANALE NAT GEO PEOPLE

Donal Skehan wyrusza w kulinarną podróż po Italii w poszukiwaniu wybornych smaków i prostych składników, odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania, czyli

Data publikacji: 2016-07-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: NAJLEPSZE PRZEPISY, CZYLI „WŁOSKA KUCHNIA JAK U BABCI” NA KANALE NAT GEO PEOPLE
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Donal Skehan wyrusza w kulinarną podróż po Italii w poszukiwaniu wybornych smaków i prostych składników, odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania, czyli babcie.

NAJLEPSZE PRZEPISY, CZYLI „WŁOSKA KUCHNIA JAK U BABCI” NA KANALE NAT GEO PEOPLE Styl życia, LIFESTYLE - Donal Skehan wyrusza w kulinarną podróż po Italii w poszukiwaniu wybornych smaków i prostych składników, odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania, czyli babcie.

Włoska kuchnia jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Jednakże komuś kto nie jest rodowitym Włochem stosunkowo trudno znaleźć tradycyjne receptury na wyśmienite potrawy, bo te przekazywane są z pokolenia na pokolenie w obrębie rodzin. Postanawia to zmienić… Irlandczyk – Donal Skehan. Wyrusza w kulinarną podróż po Italii w poszukiwaniu wybornych smaków i oryginalnych prostych składników, odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania, czyli babcie.

Donal Skehan, autor książek i programów kulinarnych, odziedziczył po swojej babci pasję do gotowania. Doskonale wie, że w przygotowaniu najlepszych, domowych posiłków wcale nie chodzi o skomplikowane prace kuchenne i drogie, wyszukane składniki. Wzbogacony wiedzą swojej rodziny, Donal wyrusza w kulinarną podróż po Włoszech w poszukiwaniu najlepszych przysmaków i cennych, rodzinnych przepisów. W czasie wyprawy odwiedzi seniorki, którym doświadczenia w gotowaniu tradycyjnych potraw można tylko pozazdrościć.

W każdym z trzynastu odcinków, prowadzący uczy się pod okiem gospodyń przygotowywania prawdziwych, włoskich potraw. Przekonuje się, że jego dotychczasowe doświadczenie kulinarne blednie przy gotujących całe życie babciach. Donal odwiedza lokalnych producentów i rolników, by zdobyć świeże składniki do swoich potraw. Na koniec czeka go test – musi przygotować posiłek dla rodziny i znajomych swojej mentorki. Czy podoła zadaniu?

„Włoska kuchnia jak u babci”, premierowe odcinki w poniedziałki, od 11 lipca, o godz. 22.00 i 22.30 na kanale Nat Geo People.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
NAJLEPSZE PRZEPISY, CZYLI „WŁOSKA KUCHNIA JAK U BABCI” NA KANALE NAT GEO PEOPLE Styl życia, LIFESTYLE - Donal Skehan wyrusza w kulinarną podróż po Italii w poszukiwaniu wybornych smaków i prostych składników, odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania, czyli babcie.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy