Urodziny > www.urodzinowe.pl
Google

Urodziny...

Happy Birthday to You!

Happy Birthday to You is a song which is sung to celebrate the anniversary of a person's birth.

"Happy Birthday to You" is a song which is sung to celebrate the anniversary of a person's birth.

Urodziny

Birthday celebrations were rare during the Middle Ages but saw a resurgence with the advent of the Reformation. During this period, they were seen as a good way to transfer customs from the saint's days to other dates not linked to the newly repudiated veneration of saints.

A birthday is the date on which a person is born, marking the day a life outside the womb begins. It is customary in many cultures to celebrate the anniversary of one's birthday, for example by having a birthday party with family and/or friends. Gifts are often given to the person celebrating the birthday. It is also customary to treat people specially on their birthday, either generally acceding to their wishes, or subjecting them to a rite of transition.

Nowości

Ogłoszenia

Kolczyki na urodziny

Torebka na urodziny

Urodzinowy bukiet

Puchate buciki

Czekoladowa bielizna

Bransoletka i kolczyki

Życzenia urodzinowe dla mamy

Grill urodzinowy

Odlotowe życzenia

Urodziny taty

Pierwsze urodziny

Przykłady zabaw dla dzieci

Pomysł na Kinder Party

Zabawy podczas urodzin

Fryzura urodzinowa

Dzieci na urodzinach

Drobiazgi, o których nie można zapomnieć na urodziny

Najlepsze urodziny

Melancholijny wiersz urodzinowy

Wierszyk urodzinowy

Urodzinowy przyszedł wiersz

Fryzury urodzinowe

Wiersz urodzinowy

Życzenia urodzinowe

Śmieszne życzenia urodzinowe

Sms-y urodzinowe

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe?

50-te urodziny

Wzory zaproszeń urodzinowych

Ciasto francuskie

Zaproszenia urodzinowe

Ciasto biszkoptowe - biszkopt

Drambuie Cocktail

Szybka sałatka urodzinowa

Tort - rodzaj wykwintnego deseru

Sernik Wiedeński

Bounty - ciasto urodzinowe

Tort orzechowy

Prezent urodzinowy dla babci

Prezent dla mężczyzny

Seksowna bielizna dla żony

Jak samotnie spędzić urodziny?

Jaki kupić prezent?

Osiemnastka

kartki urodzinowe zrobione ręcznie

Kinder party w ogrodzie

Zabawy urodzinowe dla dzieci

Drobne prezenty

Pierwsze urodziny dziecka

Osiemnastka

Osiemnastka

Osiemnaste urodziny to bardzo ważny czas dla młodego człowieka. Nie jest już dzieckiem, ale pełnoprawnym obywatelem. Na pewno każdy osiemnastolatek chciałby urządzić swoje urodziny w taki sposób, aby były one niezapomniane.Często osiemnastolatkowie prześcigają się w ilości i jakości urządzanych przyjęć, czy „balang”. Na takiej osiemnastce alkohol leje się strumieniami a młodzi nie robią nic ciekawego oprócz picia, palenia czy „używania różnych ziół” i innych przyjemności, o których myślą jako o zarezerwowanych tylko dla dorosłych.Taka osiemnastka może być niezapomniana, jednak nie w pozytywnym sensie. Takich przyjęć urodzinowych jest wiele. W wynajmowanych lokalach, w domach,w knajpkach. Jeżeli chcesz mieć naprawdę niezapomniane urodziny – nie powielaj tego.

Zrób naprawdę coś, co będzie miłe i bardzo pozytywne dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Nie twierdzę, że nie powinno być tam w ogóle alkoholu. Może on być, jednak raczej symbolicznie. Dopiero wtedy będziecie sie wspaniale bawić, bo będziecie mogli zrobić dużo więcej niż osoby przewracające się lub śpiące w kącie.Nie masz pomysłów? Pomyśl, jaką gotówką dysponujecie. Twoje urodziny mogą odbyć się wszędzie. Jeżeli masz pieniądze i Twoi znajomi je mają, dobrym pomysłem może być wyjazd do jakieś pięknego miejsca. Niekoniecznie musi być to za granicą i daleko od domu.

Równie dobrze Twoje urodziny możesz spędzić spacerując z przyjaciółmi w niezbyt odległych górskich ścieżkach czy na szlaku turystycznym, o ile jest ciepło. Wieczorem wspaniałe ognisko, gitara. Chyba właśnie takie urodziny dziś należą już do rzadkości.Jeżeli jest zima, możecie wybrać się na narty, a wieczorem urządzić wspaniałą zabawę przy ciepłym kominku, w jakiejś milutkiej knajpce czy nawet w miejscu, gdzie mieszkacie. Tylko wtedy musicie pamiętać, aby nie zachowywać się zbyt głośno, bo inni nie będą mogli spać. Lepiej więc wybrać od razu miejsce,w którym nie trzeba będzie ściszać głosu.Jednak czegokolwiek nie robiłbyś na własne, osiemnaste urodziny, pamiętaj, aby nie zrobić niczego głupiego, czego miałabyś żałować do końca życia.

Powrót