LIFESTYLE Zakupy

Walentynki w CH Turawa Park

Walentynki w CH Turawa Park
Z okazji święta zakochanych CH Turawa Park zaprasza na wspólne celebrowanie walentynek w sobotę 16

Data publikacji: 2019-02-13 | 12:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Walentynki w CH Turawa Park
Kategoria: Zakupy, LIFESTYLE

Z okazji święta zakochanych CH Turawa Park zaprasza na wspólne celebrowanie walentynek w sobotę 16 lutego.

Walentynki w CH Turawa Park Zakupy, LIFESTYLE - Z okazji święta zakochanych CH Turawa Park zaprasza na wspólne celebrowanie walentynek w sobotę 16 lutego.

Z okazji święta zakochanych CH Turawa Park zaprasza na wspólne celebrowanie walentynek w sobotę 16 lutego. W godzinach 13:00-19:00 na wszystkich zakochanych i nie tylko czekają specjalne atrakcje.

 

W pasażu głównym CH Turawa Park stanie miłosna fotobudka. Będzie w niej można wykonać pamiątkowe zdjęcie z bliską osobą i wydrukowane zabrać ze sobą do domu. W Strefie Urody marki Sephora wszystkie Panie będą mogły poprawić makijaż pod okiem specjalistki i przygotować się na walentynkową randkę. Natomiast dla najmłodszych kreatywne konkursy przygotował sklep Reporter Young.

 

Tego dnia, w zamian za dokonanie zakupów w sklepach na terenie Centrum Handlowego Turawa Park na kwotę min. 100 zł lub na kwotę 150 zł w hipermarkecie Carrefour, będzie można odebrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wykorzystania w CH Turawa Park lub włoskie pralinki czekoladowe.

 

Warto przypomnieć, że od stycznia br. do CH Turawa Park dojechać można dwoma liniami autobusowymi – nr 10 i 18. Obowiązuje nowy rozkład jazdy. Część kursów kończy trasę na przystanku przy ul. Witosa, dlatego przed podróżą warto sprawdzić, czy wybrany kurs dojeżdża bezpośrednio do CH Turawa Park. Dokładny wykaz przystanków autobusowych i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej MZK Opole.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Walentynki w CH Turawa Park Zakupy, LIFESTYLE - Z okazji święta zakochanych CH Turawa Park zaprasza na wspólne celebrowanie walentynek w sobotę 16 lutego.
Hashtagi: #Zakupy #LIFESTYLE

A to już wiesz?  NOWOŚĆ! Kasza pełna smaku Knorr - zakosztuj kasz w najlepszym wydaniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy