LIFESTYLE Styl życia

W taksówce z Chopinem

Do końca sierpnia osoby podróżujące taksówkami EcoCar mogą posłuchać podczas jazdy muzyki Fryderyka Chopina. Akcja promująca twórczość kompozytora towarzyszy 12. Międzynarodowemu Festiwalowi „Chopin i jego

Data publikacji: 2016-08-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W taksówce z Chopinem
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Do końca sierpnia osoby podróżujące taksówkami EcoCar mogą posłuchać podczas jazdy muzyki Fryderyka Chopina. Akcja promująca twórczość kompozytora towarzyszy 12. Międzynarodowemu Festiwalowi „Chopin i jego Europa”.

W taksówce z Chopinem Styl życia, LIFESTYLE - Do końca sierpnia osoby podróżujące taksówkami EcoCar mogą posłuchać podczas jazdy muzyki Fryderyka Chopina. Akcja promująca twórczość kompozytora towarzyszy 12. Międzynarodowemu Festiwalowi „Chopin i jego Europa”.

Firma taksówkowa EcoCar nawiązała współpracę partnerską z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina. Dzięki temu przez najbliższe dwa tygodnie jej pasażerom będą towarzyszyły podczas jazdy dźwięki wyjątkowych utworów kompozytora. Przemierzanie ulic Warszawy i Trójmiasta umili m.in. Mazurek, Etiuda Rewolucyjna, Walc cis-moll czy Polonez As-dur. Osoby, którym rozbrzmiewająca w taksówkach muzyka szczególnie przypadnie do gustu mogą też wziąć udział w konkursie. Jego zwycięzcy otrzymają podwójne bilety na koncerty odbywające się w ramach 12. Międzynarodowego Festiwalu „Chopin i jego Europa”. 

– To już kolejna akcja promująca muzykę klasyczną, w którą angażuje się EcoCar. Dlatego z przyjemnością rekomendujemy taksówki korporacji osobom odwiedzającym Muzeum Fryderyka Chopina oraz uczestniczącym w organizowanych przez nas wydarzeniach – mówi Adelina Kumor, Kierownik Działu Marketingu i PR z Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. – Wielu pasażerów z pewnością rozpozna utwory kompozytora, dla innych może to być fantastyczny początek przygody z jego wyjątkową  muzyką – dodaje Adelina Kumor.

Utworów Chopina można było posłuchać w hybrydowych samochodach EcoCar także w ubiegłym roku, podczas XVII Konkursu Chopinowskiego. – Nietypowa jak na taksówki muzyka spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem pasażerów – mówi Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu EcoCar S.A. – Wielu z nich nie kryło zdziwienia, ale odbiór był niemal zawsze pozytywny. Dlatego akcje popularyzujące kulturę z pewnością jeszcze nie raz zawitają do naszych taksówek – dodaje.

***
O EcoCar:
EcoCar S.A. to najbardziej nowoczesna firma taksówkowa w Polsce, która dysponuje własną, jednorodną flotą maksymalnie dwuletnich i ekologicznych aut. Posiada szeroką ofertę usług dedykowanych zarówno dla klientów indywidualnych, rodzin, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dużych firm i korporacji. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ich realizacji według najwyższych europejskich standardów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W taksówce z Chopinem Styl życia, LIFESTYLE - Do końca sierpnia osoby podróżujące taksówkami EcoCar mogą posłuchać podczas jazdy muzyki Fryderyka Chopina. Akcja promująca twórczość kompozytora towarzyszy 12. Międzynarodowemu Festiwalowi „Chopin i jego Europa”.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy