LIFESTYLE Styl życia

Smukła sylwetka z herbatami funkcjonalnymi Big-Active

Kilka prostych kroków do dobrego samopoczucia i smukłej sylwetki z herbatami funkcjonalnymi

Data publikacji: 2017-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Smukła sylwetka z herbatami funkcjonalnymi Big-Active
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Kilka prostych kroków do dobrego samopoczucia i smukłej sylwetki z herbatami funkcjonalnymi Big-Active

Smukła sylwetka z herbatami funkcjonalnymi Big-Active Styl życia, LIFESTYLE - Kilka prostych kroków do dobrego samopoczucia i smukłej sylwetki z herbatami funkcjonalnymi Big-Active

Koniec wakacji, który z każdym dniem jest coraz bliżej, to dobry moment na rozpoczęcie przygotowań związanych z powrotem do codziennych obowiązków. Powoli nadchodzi czas żegnania się z letnią sielanką oraz jedzeniowymi „małymi grzeszkami”, takimi jak wyjścia na pyszne gofry podczas urlopu nad morzem czy weekendowe spotkania wokół grilla. Choć są one bardzo przyjemne, niekoniecznie pomagają nam utrzymać smukłą linię i ustrzec się przed zbędnymi kilogramami. Na szczęście do końca roku zostało jeszcze kilka miesięcy i nie musimy żegnać się z marzeniami o wymarzonej figurze!

 

Marka Big-Active proponuje trzy proste kroki, które pomogą usystematyzować nasze nawyki, zadbać o dobre samopoczucie i smukłą sylwetkę:

Krok 1. Aktywny tryb życia. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie ćwiczeń! Nie musi to być codzienny intensywny trening – wystarczy robić to co się lubi, na przykład kilka razy w tygodniu wybrać się na dłuższy spacer albo pójść na zajęcia jogi, o których myślało się od dawna. Warto realizować swoje pasje, bo to one dają później siłę do działania i motywację do regularnej aktywności.

Krok 2. Prawidłowe odżywianie. Elementem powrotu do codziennych obowiązków powinny stać się regularne posiłki składające się na zrównoważoną dietę. Ważna jest dbałość o to, by dania były przygotowane z produktów zawierających odpowiednią ilość substancji odżywczych i minerałów. Koniecznie trzeba pamiętać o pięciu porcjach warzyw i owoców każdego dnia!

Krok 3. Codzienne rytuały. Nic tak jak one nie daje poczucia kontroli i harmonii w życiu, szczególnie po wakacyjnej labie. Ustalony plan dnia, obejmujący chwile aktywności i odpoczynku, poprawi też funkcjonowanie naszego organizmu i samopoczucie. Jednym z rytuałów, które warto wdrożyć w nadchodzącym sezonie, może być picie herbat funkcjonalnych marki Big-Active, które są nie tylko smaczne, ale dodatkowo wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

 

Smak i funkcjonalność

Herbaty funkcjonalne marki Big-Active oferują unikalne kompozycje owoców i ekstraktów, które w połączeniu z cennymi składnikami pochodzenia ziołowego pozwalają nam odpowiednio zadbać o organizm. Nasze herbaty zostały skomponowane tak, by naturalnie wspierać proces odchudzania – między innymi dzięki morszczynowi. Z kolei dodatek egzotycznych owoców, takich jak grejpfrut czy granat sprawia, że każdego dnia możemy delektować się niezwykłym smakiem pomimo innych dietetycznych wyrzeczeń – mówi brand manager marki Big-Active Krzysztof Brabander.

W ofercie herbat funkcjonalnych Big-Active każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujemy oczyszczenia i chcemy zadbać o naszą sylwetkę, warto sięgnąć po herbatę Big-Active 4xSuper Slim Odchudzanie i Oczyszczanie. Swoją nazwę zawdzięcza składnikom aktywnym, które wspomagają 4 procesy: spalanie tkanki tłuszczowej, przemianę materii, redukcję nadmiaru wody oraz oczyszczanie. Dla osób walczących z efektem jo-jo idealnym rozwiązaniem jest herbata Big-Active Slim Plus Anti Yoyo, która wspomaga redukcję apetytu, a także ogranicza wchłanianie węglowodanów. Dla chcących zadbać o kondycję fizyczną pomocna okaże się herbata Big-Active Active Burn Spalanie. Jej skład pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, usprawniając metabolizm i wspomagając spalanie tłuszczu.

 

Więcej informacji o tych i innych produktach marki znaleźć można na stronie www.big-active.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Smukła sylwetka z herbatami funkcjonalnymi Big-Active Styl życia, LIFESTYLE - Kilka prostych kroków do dobrego samopoczucia i smukłej sylwetki z herbatami funkcjonalnymi Big-Active
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy