LIFESTYLE Styl życia

Przyjęcie ślubne w kolorach złota i bieli

Ostatnio coraz popularniejsze stają się kameralne, organizowane tylko w gronie najbliższych przyjęcia ślubne. To odważna decyzja, która wymaga dobrej organizacji, a także wyjątkowej i eleganckiej

Data publikacji: 2017-07-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przyjęcie ślubne w kolorach złota i bieli
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Ostatnio coraz popularniejsze stają się kameralne, organizowane tylko w gronie najbliższych przyjęcia ślubne. To odważna decyzja, która wymaga dobrej organizacji, a także wyjątkowej i eleganckiej oprawy.

Przyjęcie ślubne w kolorach złota i bieli Styl życia, LIFESTYLE - Ostatnio coraz popularniejsze stają się kameralne, organizowane tylko w gronie najbliższych przyjęcia ślubne. To odważna decyzja, która wymaga dobrej organizacji, a także wyjątkowej i eleganckiej oprawy.

Ostatnio coraz popularniejsze stają się kameralne, organizowane tylko w gronie najbliższych przyjęcia ślubne. Młode pary chętnie rezygnują z wystawnych balów i decydują się na organizację eleganckiej kolacji w domowym zaciszu. To odważna decyzja, która wymaga dobrej organizacji. Niezwykle ważna jest bowiem cała oprawa, wokół której wszyscy goście będą celebrować ten ważny dzień.  Aby nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru warto postawić na eleganckie barwy złota i bieli.

 

Dekoracja wnętrza na przyjęcie ślubne powinna być delikatna i subtelna. Umiejętnie dobrana kolorystyka i dodatki pozwolą osiągnąć naprawdę piękny efekt, który oczaruje zaproszonych gości. Warto zatem zastanowić się nad motywem przewodnim imprezy i konsekwentnie budować wokół niego aranżację. Z okazji ślubu doskonale sprawdzą się dwa piękne i uniwersalne kolory – niewinna biel oraz eleganckie złoto.

 

Centralnym punktem przyjęcia, jak zawsze, jest obficie zastawiony stół, przy którym gromadzą się goście. Serwując posiłki warto zadbać o ich wyjątkową prezentację, wykorzystując do tego piękną białą porcelanę okruszoną złotymi zdobieniami. Złoty akcent dekoracyjny będzie prezentował się klasycznie i elegancko, a jednocześnie przełamie surowy charakter bieli. Odpowiednio dobrane elementy zastawy, choć zadebiutują w dniu Waszego ślubu, posłużą jeszcze wiele lat. Wspaniałym uzupełnieniem stołowego nakrycia będą niezwykle eleganckie sztućce w kolorze złota oraz niklowana trzypiętrowa patera, na której smakowicie będą prezentować się słodkie przekąski.

 

Żadne przyjęcie weselne nie może obejść się bez toastów wznoszonych za Parę Młodą. Niezbędnym elementem stołowego nakrycia stają się więc kieliszki do szampana i wina. Z kolei weselny tort będzie wspaniale prezentował się na dekoracyjnej paterze z ręcznie malowanymi wzorami, wykonanej w polskiej hucie szkła IRENA. Wszelkie zamówienia gości na gorące napoje pomieści taca ze stali nierdzewnej, a kawa i herbata będzie pięknie prezentować się w eleganckich białych kubkach z linii Gold ze złotym uchwytem. Narycie stołu nabierze rumieńców i wyjątkowego charakteru, jeśli w jego towarzystwie pojawi się bukiet świeżych kwiatów.

 

Szukasz inspiracji i pomysłów na idealne nakrycie stołu? Zapraszamy na stronę www.brw.com.pl, znajdziesz tam także listę idealnych prezentów dla Pary Młodej. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przyjęcie ślubne w kolorach złota i bieli Styl życia, LIFESTYLE - Ostatnio coraz popularniejsze stają się kameralne, organizowane tylko w gronie najbliższych przyjęcia ślubne. To odważna decyzja, która wymaga dobrej organizacji, a także wyjątkowej i eleganckiej oprawy.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy