LIFESTYLE Prezenty Styl życia

Paczki z prezentami dla seniorów z sąsiedztwa – świąteczna akcja Wola Parku

Ze względu na trwającą pandemię Wola Park szuka nietypowych rozwiązań, aby nadal być blisko swoich sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednym z nich są świąteczne paczki z upominkami, które w grudniu trafią do 100 seniorów mieszkających w

Data publikacji: 2020-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Paczki z prezentami dla seniorów z sąsiedztwa – świąteczna akcja Wola Parku
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Ze względu na trwającą pandemię Wola Park szuka nietypowych rozwiązań, aby nadal być blisko swoich sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednym z nich są świąteczne paczki z upominkami, które w grudniu trafią do 100 seniorów mieszkających w okolicy.

Paczki z prezentami dla seniorów z sąsiedztwa – świąteczna akcja Wola Parku Styl życia, LIFESTYLE - Ze względu na trwającą pandemię Wola Park szuka nietypowych rozwiązań, aby nadal być blisko swoich sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednym z nich są świąteczne paczki z upominkami, które w grudniu trafią do 100 seniorów mieszkających w okolicy.

Ze względu na trwającą pandemię Wola Park szuka nietypowych rozwiązań, aby nadal być blisko swoich sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednym z nich są świąteczne paczki z upominkami, które w grudniu trafią do 100 seniorów mieszkających w okolicy. Wola Park do akcji zaprosił także swoich klientów. Upominki można przekazywać do 16 grudnia. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z dwoma klubami seniora prowadzonymi przez Spółdzielnię Mieszkaniową Wola.

Wola Park organizuje świąteczną akcję polegającą na przekazaniu seniorom prezentów. W paczkach znajdą się zarówno podstawowe produkty spożywcze, jak i dodatki świąteczne czy słodycze. Do udziału w akcji pomocowej Wola Park zaprosił swoich klientów. Na terenie obiektu handlowego powstało specjalne stoisko, w którym kupujący mogą zostawiać prezenty dla seniorów. Jest tam zamieszczona lista inspiracji z przykładowymi potrzebami. Stoisko zostało zlokalizowane na parterze przy Cukierni Sowa. Wcześniej 5 grudnia, a teraz jeszcze 12 i 13 grudnia (sobota i niedziela) w godzinach 12.00-20.00 klienci mogą zostawiać tam prezenty oraz porozmawiać o szczegółach akcji z jej organizatorami. W pozostałe dni podarunki można zostawić w Punkcie Informacyjnym Wola Parku. Prezenty będą zbierane do 16 grudnia.

– Cieszymy się, gdy nasi sąsiedzi myślą o Wola Park jako miejscu spotkań. Zależy nam, aby zachować stały kontakt z lokalną społecznością i wspierać jej członków na wszelkie sposoby. Nieustannie szukamy nowych pomysłów w tym zakresie – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku i dodaje – Przygotowanie paczek świątecznych dla seniorów z Woli to gest, poprzez który chcemy uprzyjemnić ten wyjątkowy okres naszym sąsiadom. Mamy nadzieję, że prezenty wywołają uśmiech na ich twarzach.

A to już wiesz?  Dlaczego warto dbać o okap kuchenny?

Upominki trafią do podopiecznych dwóch klubów seniora prowadzonych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Wola, zlokalizowanych w Warszawie, przy ul. Powstańców Śląskich 108A/22 oraz przy ul. Bolkowskiej 2C. Przekazanie paczek nastąpi z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

– Od ponad 35 lat organizujemy spotkania dla seniorów z naszej Spółdzielni. Przed pandemią organizowaliśmy uroczyste spotkania świąteczne, jeździliśmy na wycieczki, a w ramach Uniwersytetu Czasu Wolnego zapraszaliśmy podopiecznych na zajęcia ruchowe, np. pilates czy taniec – opowiada Jolanta Łukasiak, Dyrektor Ośrodka Kultury i Edukacji SM WOLA – Ze względu na obecną sytuację zawiesiliśmy dotychczas prowadzone aktywności. Jesteśmy jednak w stałym kontakcie z naszymi podopiecznymi i pomagamy im w codziennych czynnościach, np. umawianiu wizyt do lekarzy. Zwłaszcza teraz ważne jest dla nich wsparcie oraz dobre słowo – dodaje.

Obecnie do klubów seniora działających przy SM Wola należy 100 osób. Prezenty trafią do podopiecznych tuż przed świętami – między 21 a 23 grudnia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Paczki z prezentami dla seniorów z sąsiedztwa – świąteczna akcja Wola Parku Styl życia, LIFESTYLE - Ze względu na trwającą pandemię Wola Park szuka nietypowych rozwiązań, aby nadal być blisko swoich sąsiadów i lokalnej społeczności. Jednym z nich są świąteczne paczki z upominkami, które w grudniu trafią do 100 seniorów mieszkających w okolicy.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy