LIFESTYLE Styl życia

Leżajsk stawia pierwszy Wolnomat w Polsce

Nadwiślańskie bulwary zyskały właśnie nową, unikalną atrakcję. Przy Pomoście 511 stanął pierwszy w Polsce

Data publikacji: 2016-08-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Leżajsk stawia pierwszy Wolnomat w Polsce
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Nadwiślańskie bulwary zyskały właśnie nową, unikalną atrakcję. Przy Pomoście 511 stanął pierwszy w Polsce WOLNOMAT.

Leżajsk stawia pierwszy Wolnomat w Polsce Styl życia, LIFESTYLE - Nadwiślańskie bulwary zyskały właśnie nową, unikalną atrakcję. Przy Pomoście 511 stanął pierwszy w Polsce WOLNOMAT.

To innowacyjne urządzenie skonstruowane zostało przez markę Leżajsk, która w ten sposób chce zachęcić mieszkańców Warszawy do spokojnego smakowania życia i pokazuje, że warto zwolnić i delektować się chwilą.

 

WOLNOMAT sprawdza poziom wyczilowania. Uczestnicy tego oryginalnego eksperymentu siadają wygodnie na leżaku, a na ich głowę zakładany jest czytnik fal mózgowych połączony z WOLNOMATEM. Teraz wystarczy się zrelaksować i pozostać w tym stanie określoną ilość czasu. Nagrodą dla tych, którzy w głębokim relaksie wytrwają odpowiednio długo, będzie butelka nowego Leżajska. Piwa, które warzone jest w spokojnym regionie Podkarpacia, gdzie czas płynie niespiesznym rytmem, a nieskażona natura inspiruje do smakowania każdej chwili.  

 

WOLNOMAT towarzyszyć będzie imprezom z cyklu Urban Live Beats sponsorowanego przez markę Leżajsk, które co czwartek odbywają się w nadwiślańskim Pomoście 511. Klimat tej miejscówki zachęca do celebrowania lata bez zbędnego pośpiechu, a Leżajsk i stworzone przez niego urządzenie, inspirują do zwolnienia rytmu. Warto tu zajrzeć i po zabieganym dniu zwolnić, złapać oddech i cieszyć się naturą w mieście.

 

WOLNOMAT i impreza Urban Live Beats w każdy czwartek w sierpniu w klubie Pomost 511, bulwar Flotylli Wiślanej w Warszawie. Sponsorem wydarzenia jest marka Leżajsk.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Leżajsk stawia pierwszy Wolnomat w Polsce Styl życia, LIFESTYLE - Nadwiślańskie bulwary zyskały właśnie nową, unikalną atrakcję. Przy Pomoście 511 stanął pierwszy w Polsce WOLNOMAT.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy