LIFESTYLE Styl życia

Jesienne wieczory w rytmie salsy

Data publikacji: 2017-10-17 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesienne wieczory w rytmie salsy Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE Choć jesień zwykle kojarzy nam się jest zimnymi i

Data publikacji: 2017-10-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesienne wieczory w rytmie salsy
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Jesienne wieczory w rytmie salsy Styl życia, LIFESTYLE -

Choć jesień zwykle kojarzy nam się jest zimnymi i deszczowymi dniami, w Sukcesji w dalszym ciągu panuje gorąca i letnia atmosfera. To wszystko za sprawą imprez w klimacie latino, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Centrum. Najbliższa już 21 października w Sali Balowej Kręgielni Król Kul.

W sobotę, 21 października odbędzie się najgorętsza impreza w tym miesiącu. Od godziny 21:00 miłośnicy latynowskiej muzyki i gorących tańców będą mieli niepowtarzalną okazję do zabawy podczas październikowego wieczoru w rytmach latino. Profesjonaliści ze szkoły Project Salsa zaprezentują swoje umiejętności podczas specjalnych pokazów, a każdy, kto zechce poznać tajniki tańca, nauczy się podstawowych kroków salsy, kizomby czy bachaty. Sukcesja po raz kolejny pokaże całemu miastu, jak gorąca krew płynie w łodzianach!

Wejście na Salę Balową znajduje się na poziomie IV w Kręgielni Król Kul.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jesienne wieczory w rytmie salsy Styl życia, LIFESTYLE -
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy