LIFESTYLE Styl życia

Herbata pełna uczuć – kompozycja „Serce matki” marki Czas na Herbatę

Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony

Data publikacji: 2016-05-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Herbata pełna uczuć – kompozycja „Serce matki” marki Czas na Herbatę
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony czas.

Herbata pełna uczuć - kompozycja „Serce matki” marki Czas na Herbatę Styl życia, LIFESTYLE - Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony czas.

Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Aby móc go odpowiednio celebrować warto sięgnąć po stworzoną specjalnie na tę okazję kompozycję „Serce Matki” marki Czas na Herbatę.

26 maja wręczenie ukochanej mamie pysznej herbaty to coś więcej niż zwykły podarunek. To szansa na chwile pełne czułości i ciepła, na wspólne wspominki, długie rozmowy oraz przyjemną atmosferę. Nic bowiem nie pasuje bardziej do tak ważnego święta jak filiżanka aromatycznego naparu. Mając powyższe na uwadze marka "Czas na Herbatę” przygotowała na tę okazję autorską kompozycję herbacianą: "Serce Matki". Jest to wyjątkowa propozycja, której bazę stanowi czarna herbata wzbogacona skórką cytryny, cząstkami jabłka oraz malinami. Dzięki takiemu połączeniu napar smakuje wprost wybornie.

Kompozycja „Serce Matki”, a także wszystkie inne produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Serce Matki” marki Czas na Herbatę

Cena: 23,90 zł /100 g

 

————————————————————————————————————————————–

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: [email protected]

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Herbata pełna uczuć - kompozycja „Serce matki” marki Czas na Herbatę Styl życia, LIFESTYLE - Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony czas.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy