LIFESTYLE Styl życia

Autor Rooms wprowadza do swoich wnętrz meble i dekoracje od Patyny

Patyna nawiązuje współpracę z Autor Rooms, warszawskim konceptem nominowanym przez Wallpaper do tytułu Najpiękniejszego Hotelu 2016 roku. Do wystroju wnętrz unikalnego hotelu wprowadzono meble i dekoracje vintage, wyselekcjonowane spośród klasycznych dzieł polskich

Data publikacji: 2017-10-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Autor Rooms wprowadza do swoich wnętrz meble i dekoracje od Patyny
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Patyna nawiązuje współpracę z Autor Rooms, warszawskim konceptem nominowanym przez Wallpaper do tytułu Najpiękniejszego Hotelu 2016 roku. Do wystroju wnętrz unikalnego hotelu wprowadzono meble i dekoracje vintage, wyselekcjonowane spośród klasycznych dzieł polskich projektantów.

Autor Rooms wprowadza do swoich wnętrz meble i dekoracje od Patyny Styl życia, LIFESTYLE - Patyna nawiązuje współpracę z Autor Rooms, warszawskim konceptem nominowanym przez Wallpaper do tytułu Najpiękniejszego Hotelu 2016 roku. Do wystroju wnętrz unikalnego hotelu wprowadzono meble i dekoracje vintage, wyselekcjonowane spośród klasycznych dzieł polskich projektantów.

Autor Rooms, unikalny warszawski hotel butikowy, wprowadza do swoich wnętrz meble i dekoracje vintage od Patyny

Patyna, pierwszy polski marketplace vintage  nawiązuje współpracę z Autor Rooms, warszawskim konceptem nominowanym przez Wallpaper do tytułu Najpiękniejszego Hotelu 2016 roku. Do wystroju wnętrz unikalnego hotelu wprowadzono meble i dekoracje vintage, wyselekcjonowane spośród klasycznych dzieł polskich projektantów.

Koncept Autor Rooms (AR), oparty o starannie wyselekcjonowane projekty wyłącznie rodzimych twórców, wpisuje się w nurt coraz większego zainteresowania polskim wzornictwem i wyraźnej obecności Polski na designerskiej mapie świata. Promocja polskiego wzornictwa jest bliska również Patynie. Pierwszy i największy polski showroom vintage od prawie dwóch lat z sukcesem kreuje modę na wykorzystywanie we wnętrzach przedmiotów sprzed kilkudziesięciu lat, a dzięki działaniom edukacyjnym uświadamia, jak ważnym elementem dziedzictwa jest wzornictwo przemysłowe, a jego przykłady to nierzadko prawdziwe dzieła sztuki.

– Na styku działań Patyny i Autor Rooms narodził się pomysł na współpracę. Przedmioty z Patyny zagościły we wnętrzach na Lwowskiej, u nas zaś pojawiła się selekcja, nadzorowana przez twórców AR. Zaręczamy, że to dopiero początek – komentuje Emilia Obrzut, założycielka Patyny.

Promocja polskiego wzornictwa i jego historii wpisana jest od początku w ideę działalności Autor Rooms. – Wielu ludzi z zagranicy myśli, że za komuny nic tu się nie działo, są zdziwieni, że było dokładnie odwrotnie. Mamy też trochę mebli z okresu międzywojennego np. modernistyczne krzesła z legendarnej warszawskiej fabryki mebli stalowych Jarnuszkiewicz. Na Patynie można znaleźć prawdziwe perełki. Wiem, jak trudno jest samemu szukać takich przedmiotów, bo spędziłam miesiące w innych serwisach. Patyna daje gwarancję jakości. Wiem, że znacie się na rzeczy i dobieracie swoich sprzedawców skrupulatnie. To bardzo ważne w szczególności dla początkującego kolekcjonera, za jakiego samą siebie uważam – komentuje Magda Ponagajbo, dyrektor kreatywna Autor Rooms.

Meble i dekoracje Patyny w przestrzeni publicznej dostępne są również m.in. w Białej, warszawskiej restauracji tworzonej przez Grupę Warszawa.

Więcej:

patyna.pl/slowami-autora

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Autor Rooms wprowadza do swoich wnętrz meble i dekoracje od Patyny Styl życia, LIFESTYLE - Patyna nawiązuje współpracę z Autor Rooms, warszawskim konceptem nominowanym przez Wallpaper do tytułu Najpiękniejszego Hotelu 2016 roku. Do wystroju wnętrz unikalnego hotelu wprowadzono meble i dekoracje vintage, wyselekcjonowane spośród klasycznych dzieł polskich projektantów.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy